Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Rules

Rozhovory1. Toto fórum je určené všetkým, ktorí sa zaujímajú o misie, život misionárov, doborovoľníkov v misiách a chcú im nejako pomôcť, ale aj na rozhovory týkajúce sa portálu Misie.sk, kresťanskej viery, života s Bohom, alebo rôznych životných situácií, ku ktorým by potrebovali poradiť a pomôcť. Témy, ktoré sa spomenutých nedotýkajú, nie sú vhodné. Opakované príspevky a spam sa nebudú tolerovať.

2. Príspevky píšte do tém na to určených a dbajte, aby obsah vášho príspevku súvisel s názvom témy.

3. Každý je zodpovedný za to, čo napíše. Ak chcete niekoho či niečo kritizovať, tak konštruktívne. Vyhýbajte sa irónii. Príspevky nesmú byť urážlivé, nesmú obsahovať nadávky, pisatelia sa nesmú vyvyšovať nad iných, nesmie sa prekrúcať pravda, náuka Cirkvi, tvrdenia iných účastníkov - buďte jednoducho tolerantní k sebe navzájom a znášajte sa v láske!

4. Nepíšte príspevky VEĽKÝMI PÍSMENAMI (môžete nimi zdôrazniť pár viet, myšlienok), ani sa nijak inak nesnažte o grafické vyniknutie (písmenami, emotikonmi atď.) Píšte ucelené rozsiahlejšie príspevky, nie iba jednoslovné vety typu "súhlasím", "hlúposť" atď. Snažte sa vyhnúť "dialógu": fórum je určené pre diskusiu, ktorá má obohacovať aj do budúcnosti, nie na rozhovor dvoch ľudí, na to je určený chat na portále Misie.sk.

5. Viacnásobná registrácia je zakázaná! V prípade takéhoto zistenia budú všetky registrácie daného užívateľa vymazané! V prípade dôležitej potreby viacnásobnej registrácie kontaktuje Administrátora stránky.

6. Nepoužívajte slovník a avatary v rozpore s dobrými mravmi.

Moderátori fóra si vyhradzujú právo mazať príspevky alebo ich časti, ak sú porušené tieto pravidlá.

Takisto môžu každé dva týždne "čistiť" fórum, teda odstrániť príspevky, ktoré relevantne neprispeli k téme, a tak zlepšiť čitateľnosť fóra.

Témy, ktoré sú podľa názoru moderátorov vyčerpané, alebo sa zmenili na dialóg dvoch-troch návštevníkov môžu moderátori uzamknúť.

Go to Category

Time to create page: 0.05 seconds

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie