Hlavná stránka O portále Misie.sk
Niečo o portále Misie.sk

Ako vytvoriť článok?

E-mail Tlačiť PDF

AkoVytvoritPár rád pre každého, kto by chcel po vytvorení si svojho vlastného konta na portále Misie.sk vytvárať svoje články a zaradiť ich do sekcií portálu.

V prvom rade si treba ujasniť, do akej sekcie by ste chceli váš článok zaradiť - pri výbere vám pomôže menu: "Články portálu" na ľavej strane stránky portálu Misie.sk. Ak by ste nenašli príhodnú sekciu pre svoj článok, napíšte administrátorovi na jeho fórum svoju prosbu s odôvodnením, prečo žiadate o vytvorenie novej sekcie a aký charakter má mať, aké články by mala obsahovať, prípadne navrhnite niektoré kategórie článkov v tejto sekcii (akoby podadresáre hlavného adresára). Prípadné pripomienky teda píšte na "Fórum pre pripomienky ohľadom článkov".

 

 

HLAVNÁ STRÁNKA - popis

E-mail Tlačiť PDF

PortalV tomto článku nájdete stručný popis Hlavnej stránky portálu Misie.sk, ktorá sa vám zobrazí, ak do akéhokoľvek prehliadača napíšete: www.misie.sk.

Na konci článku je umiestnený obrázok celej hlavnej stránky, očíslovanými jednotlivými súčasťami. Popri čítaní tohto článku si čísla z článku kontrolujte s čílami na obrázku Hlavnej stránky pre lepšiu orientáciu. Na začiatku článku teda najprv vysvetlenie jednotlivých súčastí portálu Misie.sk...

 

POHĽADNICE - popis

E-mail Tlačiť PDF
(1 hlasovaní, Priemerná známka: 4.00 )

PohladniceOBRPohľadnice, ktoré ste poznali na starom portáli Misie.sk, splnili svoju úlohu a keďže ste si ich veľmi obľúbili, pokračujeme s nimi aj v tomto novom šate - obnovené, vylepšené pre vašu jednoduchšiu a príjemnejšiu obsluhu. Boli pridané aj nové pohľadnice, staré sme ponechali, takže výber máte bohatý.

Kto by chcel posielať pohľadnice svojim priateľom a tak im urobiť radosť na ich meniny, narodeniny alebo iné sviatky, poprípade ich iba tak potešiť, má výbornú možnosť. Ak ste sa s nimi ešte nenaučili pracovať, ponúkame vám stručný popis posielania pohľadníc. Najprv si zvoľte z hlavného menu tlačidlom "Pohľadnice" prehľad kategórií pohľadníc.

 

DOWNLOAD - popis

E-mail Tlačiť PDF

Stručný popis súčasti portálu na sťahovanie materiálov.

Share/Save/Bookmark
 

AKCIE - popis

E-mail Tlačiť PDF

Nájdete tu stručný popis KALENDÁRA AKCIÍ na našom portále.

Share/Save/Bookmark
 


O portále

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

RSS Nové články z tejto stránky

feed-image RSS článkov z misie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie