Hlavná stránka Modlitby
Modlitby

Odpustková modlitba pred krížom

E-mail Tlačiť PDF
(11 hlasovaní, Priemerná známka: 3.91 )

Modlitba_kriz

Odpustková modlitba pred krížom, ktorú sa treba modliť s Ježišom v srdci po sv. prijímaní pred krížom...

 

Modlitba Klementa XI

E-mail Tlačiť PDF
(10 hlasovaní, Priemerná známka: 5.00 )

Modlitba_chlapecVerím Pane, ale nech verím pevnejšie, dúfam Pane, ale nech dúfam istejšie, ľutujem Pane, ale nech ľutujem ešte väčšmi.

 

Malá duchovná zbraň pre teba...

E-mail Tlačiť PDF
(56 hlasovaní, Priemerná známka: 4.86 )

Zbran-lukTúto hoci malú no účinnú duchovnú zbraň som už poradil mnohým a mnohí sa ju naučili používať a teraz im vynikajúco pomáha v boji so zlým. Ako sa ju naučíš používať ty, záleží len na tebe. Môžeš ju používať každý deň ráno a večer, hoci neprichádza žiadne pokušenie - je to prevencia, aby bolo zlému jasné, čo chceš, komu patríš. No a potom ju používaj kedykoľvek cez deň, ak príde do tvojej mysle malé pokušenie k nejakému hriechu (hnev, ohováranie, neodpustenie, strach, závisť... čokoľvek) - hneď na prvú aj najmenšiu myšlienku k hriechu vo svojej mysli skús odpovedať touto modlitbou:

 

Litánie k bl. Jánovi Pavlovi II.

E-mail Tlačiť PDF
(20 hlasovaní, Priemerná známka: 4.40 )

Jan_Pavol_II._HolubKaždý svätec môže vyprosiť pre každého z nás obrovské množstvo milostí. Prečo teda neprosiť svojich "starších bratov" vo viere o pomoc? A hlavne ak sa to týka nášho milovaného pápeža, ktorý žil medzi nami a videl veľa skutočných reálnych problémov ľudstva a snažil sa ich s Božou pomocou riešiť už tu na zemi. Tak teda neváhajte, bratia a sestry, a vrhnite sa na kolená. Tu je jeden zo spôsobov prosby o pomoc - litánia k bl. Jánovi Pavlovi II.

 

Litánie k Božiemu milosrdenstvu

E-mail Tlačiť PDF
(31 hlasovaní, Priemerná známka: 4.61 )

Bozie_milosrdenstvo_1Božia láska je kvetom a milosrdenstvo je plodom. Nech pochybujúca duša číta tieto myšlienky o milosrdenstve a začne dôverovať.

 

Hodina milosrdenstva

E-mail Tlačiť PDF
(15 hlasovaní, Priemerná známka: 4.60 )

Bozie_milosrdenstvo_ENGHodina milosrdenstva, ktorú sa modlili v Krakove 1.5.2011 v deň blahorečenia Bl. Jána Pavla II. ktorú sa môžete modliť každý deň o 15.00 hod. Nech sa páči...

 

Novéna k bl. Jánovi Pavlovi II.

E-mail Tlačiť PDF
(22 hlasovaní, Priemerná známka: 4.64 )

Jan_Pavol_II._RukaNaši priatelia zostavili novénu k bl. Jánovi Pavlovi II. Nech sa páči, tu je najnovší text aj s imprimáturom od o. biskupa Františka Tondru! Starý text, ktorý máte treba zničiť a nahradiť týmto novým odobreným a schváleným textom. Môžete sa túto novénu spokojne modliť aj v kostoloch spoločne s veriacimi. Prosíme vás, aby ste si neskoršie zakúpili aj knižnú verziu tejto novény, aby ste sa ju mohli modlit kdekoľkvek a zároveň podporili tých, ktorí ju vytvorili.

 

Duchovná obnova s blahoslaveným Jánom Pavlom II.

E-mail Tlačiť PDF
(9 hlasovaní, Priemerná známka: 4.89 )

Jan_Pavol_II_1990Práve tento článok je pre všetkých, ktorí by si chceli urobiť duchovnú obnovu s Jánom Pavlom II. Nech sa páči...

 

Krížová cesta detí z ulice

E-mail Tlačiť PDF
(5 hlasovaní, Priemerná známka: 3.80 )

Deti-kongoV našom svete existujú tisíce detí, ktoré nemajú svojich rodičov a žijú na ulici. Nejedná sa len o tých, ktorí sú fyzicky na ulici a naozaj bez rodičov. Čoraz viac zaplavujú naše mestá deti, ktoré síce svojich rodičov majú, ale vôbec alebo veľmi málo sa im venujú. Viac sa venujú svojmu biznisu a kariére. Na detí jednoducho nezostáva čas. No zato ich obsypú tisícimi darčekami... Či jedny deti ulice či druhé - obidve potrebujú cítiť, že ich aspoň niekto má rád. V obidvoch trpí Kristus nedostatkom lásky - ukrytý v ich dušiach a srdciach prosí a pýta o kúsok lásky... Si ochotný nastúpiť na túto krížovú cestu a ako Šimon pomôcť Ježišovi niesť ťažký kríž opustenosti týchto detí? Skús...

 

Litánie pokory

E-mail Tlačiť PDF
(38 hlasovaní, Priemerná známka: 4.45 )

Modlitba_dievcaJežiš, tichý a pokorný srdcom, vyslyš ma.

 

Modlitba dôvery

E-mail Tlačiť PDF
(30 hlasovaní, Priemerná známka: 4.40 )

Dieta-doveraLen ty, Bože, mi môžeš dať vieru, ale ty chceš, aby som potom vydal svedectvo o tebe.
Len ty, Bože, mi môžeš dať nádej, ale ty chceš, aby som potom vštepoval dôveru iným okolo do ich sŕdc.
Len ty, Bože, mi môžeš dať lásku, ale ty chceš, aby som potom iných naučil milovať.

 


Stránka 2 z 5
Modlitby

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie