Hlavná stránka Misie - rôzne Rôzne Účty pre finančnú pomoc misionárom

Účty pre finančnú pomoc misionárom

E-mail Tlačiť PDF
(3 hlasovaní, Priemerná známka: 3.67 )

UctyAk na stránke www.misie.sk (v sekcii fórum, duša duši apod.) niekto napíše číslo účtu, kam môžete dobrovoľne posielať peniaze na misie, NIKDY na tieto čísla neposielajte ŽIADNE peniaze. Svoju finančnú pomoc môžete spokojne poslať iba na tie účty, ktoré sa zhodujú s číslami účtov, ktoré sú uvedené v tomto článku. Čísla účtov v tomto článku sú overené a spokojne na ne môžete posielať svoju finančnú pomoc, ak chcete vy dobrovoľne podporiť nejakého misionára a jeho prácu v misiách. Vždy sa však ešte dopredu pre istotu ohláste na telefónne číslo, uvedené pri každom účte, aby ste sa aj sami uistili, že účet je v poriadku.

Zatiaľ máme overený účet iba od Spoločnosti Božieho Slova - verbistov misionárov. Ostatní sa môžu ohlásiť na kontakty uvedené na konci tohto článku.

Verbisti Misionári - Spoločnosť Božieho Slova

Ak chcete podporiť misie a konkrétne misionárov verbistov a ich projekty, môžete poslať svoj príspevok priamo na číslo účtu:

0805945001/5600 - tento účet spravuje rehoľa "Spoločnosť Božieho Slova" v Nitre na Kalvárii - Misijné oddelenie. Tel. pre overenie pravdivosti údaju: 037/7769442

alebo poukážkou na adresu:
Spoločnosť Božieho Slova
Misijné oddelenie, Kalvária 3
949 01 Nitra


Nezabudnite pripísať poznámku v správe pre adresáta: „Misie" - ak chcete svojou sumou podporiť konkrétneho misionára, pripíšte k tomu aj jeho meno. Napr.:
"Misie - P. Darius Čarš SVD"


RUSKO - Verbisti Misionári v Ruskej régii URAL

Ak chcete podporiť misie a konkrétne misionárov verbistov a ich projekty v RUSKU, môžete poslať svoj príspevok priamo na číslo účtu:

0805947007/5600 - tento účet, ktorý vytvorila slovenská provincia verbistov priamo pre Rusko, spravuje rehoľa "Spoločnosť Božieho Slova" v St. Petersburgu v Rusku priamo regionál so svojou radou. Tel. pre overenie pravdivosti údaju: +78123100466 (telefón do Ruska do domu Verbistov v St. Peterburgu)


POZOR!

Ak chce niektorá rehoľa alebo misionár uviesť v tomto článku svoj účet, preposielajte svoje žiadosti s číslom účtu a svojím telefónom mailom na:

posta (zavináč) misie.sk (namiesto (zavináč) dosaďte znak @ - kvôli bezpečnosti)

alebo pošlite svoju žiadosť na náš formulár KONTAKT.

 

Share/Save/Bookmark


Tags: účty  účet  finančná  pomoc  misionárom  
feed0 Komentáre

Napíš komentár
 
 
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
Menšie | Väčšie
 

security image
Opíš zobrazené písmená


busy
 

Náš člen Balek Robert je s nami už odo dňa: Streda, 17 September 2008.

Ukáž 50 najnovších článkov autora tohto článku.
Súvisiace články z tejto kategórie:


10 náhodne vybratých článkov z tejto kategórie:
Misie

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie