DUŠA DUŠI - popis

E-mail Tlačiť PDF
(0 hlasovaní, Priemerná známka: 0 )

Zopár slov o súčasti portálu Misie.sk "Duša duši" - Knihy úmyslov modlitieb za misionárov, kňazov či rehoľníkov alebo misijných dobrovoľníkov alebo iných ľudí dobrej vôle:

Poslaním tejto časti portálu je vyvinúť modlitbovú reťaz rôznych ľudí, ktorí prisľúbia, že sa budú deň, týždeň, mesiac, rok, či celý život modliť za ohlásený úmysel, prípadne obetujú za tento úmysel svoje utrpenie v chorobe, na vozíčku, na posteli alebo iným spôsobom.

Ak ste sa rozhodli modliť, obetovať, trpieť alebo iným spôsobom podporiť nejaký úmysel ohlásený v Knihách úmyslov modlitieb v tejto časti portálu, pripojte svoj prísľub modlitby, obety... Konkrétny človek (misionár, kňaz, rehoľník, dobrovoľník, otec, matka...) sa vám môže ozvať svojou reakciou, vďakou, prípadne mu vy môžete napísať svoje zážitky spojené s modlitbou či obetou za jeho úmysel.

Z dôvodu ochrany týchto Kníh úmyslov modlitieb pred neželanými návštevníkmi, ktorí by mohli znehodnotiť svojimi neprístojnými príspevkami túto našu snahu, dovolili sme vkladať svoje úmysly a reagovať na ne iba prihláseným úžívateľom. Ak vám to teda nezaberie veľa času, stačí 2-3 minútky, zaregistrujte sa na našom portále Misie.sk a získajte tak prístup ku všetkým súčastiam portálu, pochopiteľne aj ku tejto s úmyslami modlitieb.

Vďaka teda vám všetkým za modlitby...

P. Robert Balek SVD webmaster www.misie.sk

Share/Save/Bookmark


Tags: Duša duši  popis  modlitby  úmysly  
feed0 Komentáre

Napíš komentár
 
 
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
Menšie | Väčšie
 

security image
Opíš zobrazené písmená


busy
 

Náš člen Administrator je s nami už odo dňa: Streda, 13 Máj 2009.

Ukáž 50 najnovších článkov autora tohto článku.
Súvisiace články z tejto kategórie:


10 náhodne vybratých článkov z tejto kategórie:
O portále

Vyhľadávanie

Webmisie.sk

Reklama

Reklama kresťanských stránok na internete - misia i poslanie